"Рух до перемоги" з Хмельниччини побував на Львівщині

Подільські артисти продовжують дарувати хвилини радості військовим
Depo.
25 квітня 2016 15:59
ФОТО: depo.ua
"Рух до перемоги" з Хмельниччини побував на Львівщині
"Рух до перемоги" з Хмельниччини побував на Львівщині

Черговий концерт Творчої сотні "Рух до перемоги" відбувся на Яворівському полігоні Академії Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного Міжнародного Центру миротворчості та безпеки, що на Львівщині, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку у ФБ Оксани Радушинської.

Із першим концертом навідалися до 30-ї бригади, у складі якої є військові з Хмельницького та Старокостянтинова.

"Рух до перемоги" з Хмельниччини побував на Львівщині - фото 1

Працювали митці спільно з 42 Гарнізонним Будинком Офіцерів, об'єднанням українок "Яворина" та начальником Львівського Будинку Офіцерів Віталієм Провозіним.

"Рух до перемоги" з Хмельниччини побував на Львівщині - фото 2

Концерт відбувався просто неба. "Передали бійцям листи і малюнки від старокостянтинівських дітлахів, освячену вербу - бо ж навідалися Вербної неділі - від настоятеля храму Святої Трійці Степана Капустинського", - пише пані Оксана.

Гарний настрій військовим дарували творчі учасники колективу: Оксана Радушинська, Марія Мазур, Сергій Скоп, Руслан Ковальчук, Олександр Якубов, Ярослав Камінський. Не вперше долучилися до виступів Марина Клишната і Сергій Куклюк.

"Рух до перемоги" з Хмельниччини побував на Львівщині - фото 3

Зі словами наснаження і власною поезією перед бійцями виступила дружина Героя Небесної Сотні, Героя України, голова Хмельницької організації об'єднання українок "Яворина" Тетяна Бондарчук.

Завершилася зустріч колективним фотографуванням і обіцянкою зустрітися знову.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький