"Рейдерські" події в Теофіполі не обійшлися без криміналу

За сьогоднішнє перекриття дороги хтось таки та буде покараний
Depo.
7 вересня 2016 20:12
ФОТО: depo.ua
"Рейдерські" події в Теофіполі не обійшлися без криміналу
"Рейдерські" події в Теофіполі не обійшлися без криміналу

Теофіпольська поліція зареєструвала кримінальне провадження щодо перекриття в містечку дороги сільськогосподрською та важкою технікою, повідомляє Depo.Хмельницький.

Дорогу в Теофіполі перекрили машинами десь хвилин на 40.

Правоохоронцям вдалося розблокувати шлях, та все ж не обійшлося без правопорушень.

"Поліція склала 4 адмінпротоколи та зареєструвала кримінальне провадження за ст.279 ч.1 ККУ," – каже начальник Теофіпольського відділення поліції ГУ НП в Хмельницькій області Сергій Стучинський.

Ця стаття - блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя людей, або настання інших тяжких наслідків.

Карається таке порушення штрафом до 34450 гривень, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, сьогодні з парламентської трибуни нардеп Андрій Шинькович заявив, що в Теофіполі рейдери захопили цукровий завод.

І навіть люди перекривали трасу, та за допомогою цілої бригади поліції ситуацію вдалося заспокоїти.

Зрештою, власник ТОВ "Україна-2001" Вадим Лейві заявив, що спроба рейдерства ряду його підприємств не увінчалася успіхом.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та