"Назад у дитинство" мчатимуть у Меджибожі

Вперше у фортеці відбудуться перегони на саморобних тачанках без двигунів
Depo.
19 серпня 2016 14:01
ФОТО: depo.ua
"Назад у дитинство" мчатимуть у Меджибожі
"Назад у дитинство" мчатимуть у Меджибожі

"Назад у дитинство" під таким гаслом 26 серпня у Меджибіжзькій фортеці відбудуться перегони на саморобних тачанках на підшипниках без двигунів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Учасники великого байкерського зльоту, присвяченого 25-річчю Незалежності України, відроджують давню забаву міських хлопчаків, яка поєднує прагнення швидкості з технічною винахідливістю і умілими руками.

Перегони відбудуться на асфальтовому схилі довжиною близько 300 метрів з кількома поворотами, біля мальовничих стін старовинної Меджибізької фортеці.

"Назад у дитинство" мчатимуть у Меджибожі - фото 1

У складі кожного екіпажу власноруч виготовленого з підручних матеріалів та підшипників транспорту - "пілот" і "розгінник", який розганяє тачанку до стартової лінії. Перегони відбудуться у трьох номінаціях: одиночні заїзди на час, групові заїзди з системою набору балів та Гонка Чемпіонів.

"Назад у дитинство" мчатимуть у Меджибожі - фото 2

Окремо - конкурс на "найприкольнішу" тачанку.

Змагання є відкритими, тобто в них може взяти участь кожен. Необхідними є також шолом, наколінники і налокітники для пілота.

"Назад у дитинство" мчатимуть у Меджибожі - фото 3

Перегони є частиною програми триденного етнічного мотозльоту, присвяченого 25-річчю Незалежності України, який проводять у Меджибізькій фортеці Хмельницька асоціація мотоциклістів і Державний історикокультурний заповідник "Межибіж".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та