ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Народні наспіви" у живописі та гобеленах представили у Кам'янці

У Кам'янці-Подільському розпочала роботу експозиція львівської майстрині
Depo.
30 вересня 2015 17:54
ФОТО: depo.ua
"Народні наспіви" у живописі та гобеленах представили у Кам
"Народні наспіви" у живописі та гобеленах представили у Кам'янці

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі управління культури, національностей та релігій ОДА, з 28 вересня до 09 жовтня в Кам'янець - Подільському коледжі культури та мистецтв працюватиме виставка "Народні наспіви" авторських робіт Людмили Кубай. 

Виставка крокує по Україні і вже побувала в Києві, Житомирі, Вінниці та Хмельницькому.
Творчі роботи представленні в техніках живопис та гобелен.

Кубай Людмила народилася на Львівщині, навчалась в Вижниці, Москві та Києві. Працює в Києві. 3 1979р., має 14 всеукраїнських і 13 персональних виставок. Викладач Київської дитячої академії мистецтв. Член КНСХУ.

Багато робіт знаходиться в колекціях в Україні та за кордоном.

В список робіт, представлених на виставці "Народні наспіви" входять картини, виконані в техніці олійний живопис на теми: народні ремесла, народні свята, народні пісні, а також гобелени на теми: природи, життя, любові, всесвіту з використанням символіки українського народного мистецтва.

Художниця працює ще в техніках батік, витинанка, вишивка.

В гобелени, виконані в техніці вибивка, вкладена символіка, яка прийшла до нас з глибин українського народного мистецтва.

Цикл живописних картин "народні ремесла" - це не просто оспівування краси праці, а й спроба осягнути сутність ключових професій, створених людством, які згодом творили нас і нашу духовну основу.

Більше про культуру і живопис - на khm.depo.ua