ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині пам’ять Героя-вчителя вшанували по-особливому

Конференція вчителів фізики присвячена пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Бондарчука Сергія Михайловича відбулись у Старокостянтинов
Depo.
24 лютого 2016 13:38
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині пам’ять Героя-вчителя вшанували по-особливому
На Хмельниччині пам’ять Героя-вчителя вшанували по-особливому

На базі навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України Бондарчука Сергія Михайловича, за участю делегації Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, фахівців Малої академії наук України з м. Київ, вчителів фізики Хмельницької області, керівників міста відбулось вшанування пам'яті Героя, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на starkon.km.

Перед початком фізичних читань поважні гості поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

На концерті-реквіємі виконувались музичні, поетичні і танцювальні композиції учнями навчального закладу, його вихованцями, народно-аматорським хором "Доброслав", присвячені Сергію Бондарчуку та всім Героям Небесної Сотні.

Виступили гості заходу, побратими по Майдану, колеги Сергія Михайловича.
Гарні слова про Сергія Михайловича Бондарчука пролунали з вуст ректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктора Береки, колег-вчителів фізики, зокрема вчителя школи №16 м. Кам’янець-Подільського Володимира Тюріна.

В кабінеті фізики, у якому викладав Сергій Бондарчук, відбулися фізичні читання за участю фахівців Малої Академії Наук, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителів фізики Хмельниччини.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький