ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Місячна кішка" вразила іспанське журі своєю щирістю і невимушеністю

Гаврилюк Сабріна зайняла перше місце в Х Міжнародному конкурсі в Іспанії
Depo.
21 серпня 2015 12:08
ФОТО: depo.ua
"Місячна кішка" вразила іспанське журі своєю щирістю і невимушеністю
"Місячна кішка" вразила іспанське журі своєю щирістю і невимушеністю

У липні в Іспанії відбувся Х Міжнародний конкурс "Каталонія - країна Місячного кота", повідомляє Depo.Хмельницький, із посиланням на прес-службу Хмельницькой міськради.

Журі, переглянуло понад 1500 дитячих робіт, оцінювало і дитячу фантазію, і володіння технікою, а також розповіді, що супроводжували малюнки. У наймолодшій категорії від 3 до 5 років перше місце здобула Гаврилюк Сабрина, учениця ХДШМ "Райдуга" . "Місячна кішка" Сабрини мріє створити на Місяці бібліотеку і стати наймудрішою кішкою. Ця робота вразила журі своєю щирістю і невимушеністю.

 А ще наприкінці червня проходив фестиваль-конкурс "Чорноморська перлина-2015", на березі Чорного моря (Затока, Кароліно-Бугаз). Хмельниччину також представляли учні дитячої школи мистецтв "Райдуга".

Конкурсантів оцінювало поважне журі, до складу якого увійшли: Влад Яма, Марина Одольська; Євген Іванов та інші.Професійне журі високо оцінило виступи учнів класу естрадного співу викладача Ірини Красовської.

У номінації "естрадний вокал" першу премію виборола Чернюк Анна, Черняєва Вірсавія здобула другу премію. У номінації "інструментальний жанр" лауреатом третьої премії став Красовський Захар.

Більше про талановитих дітей читайте на Depo.Хмельницький.