ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Мистецькі вихідні у Кам'янці-Подільському" вразили фестивалем східних мистецтв "Isida 2015" на плаваючій сцені

Непересічна подія відбулася цими вихідними у Кам'янці
Depo.
15 липня 2015 12:47
ФОТО: depo.ua
"Мистецькі вихідні у Кам
"Мистецькі вихідні у Кам'янці-Подільському" вразили фестивалем східних мистецтв "Isida 2015" на плаваючій сцені

Днями у сквері "Гунські криниці" відбулось свято гармонії, краси, таланту і жіночої привабливості - фестиваль східних мистецтв "Isida 2015".

Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Кам'янець-Подільської міськради.

Захід організований студією східного танцю "Оазис Денс" (Кам'янець-Подільський), міським Будинком культури та Європейською професійною асоціацією східних танців (Кривий Ріг) в рамках культурно-мистецького проекту "Мистецькі вихідні в Кам'янці-Подільському" .

Участь у заходах фестивалю взяли представники 3-х областей України: колектив школи східного танцю "Аміра Амджад", Кривий Ріг, керівник - Анна Алексюк, колектив танцювальної школи "Сучасник", Чернівці, керівник - Ельміра Саркісян, та колектив східного танцю "Оазис Денс" із Кам'янця-Подільського, керівник - Тетяна Підскоцька.

Вихованки шкіл східного танцю, які були представлені на фестивалі, взяли участь у конкурсній програмі в категорії "Імпровізація під живий аккомпанемент".

За результатами змагань шестеро юних танцівниць отримали сертифікати на безкоштовну участь у фестивалі "Isida", який відбудеться на початку червня наступного року і матиме уже більші масштаби.

Завершився фестиваль презентацією проекту "Сербське танго".

Тож, кам'янчани та гості міста вкотре стали свідками народження прекрасного мистецтва Сходу з його неповторним колоритом та енергією, які впродовж віків формувалися зберігачами цієї прекрасної культури.

Більше про фестивалі на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua