ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львів'яни вчать працівників ХАЕС пожежній безпеці

Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожного працівника – це безпека всього підприємства
Depo.
16 березня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
Львів
Львів'яни вчать працівників ХАЕС пожежній безпеці

Керівники підрозділів, майстри та інженерно-технічні працівники підвищують кваліфікацію з пожежної безпеки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на xaec.org .

Навчання проводять викладачі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за ліцензійними напрямками протипожежного призначення на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС . Триватимуть навчання з 14 по 25 березня поточного року.

Крім теоретичної інформації слухачі курсів отримають практичні навички на окремих об’єктах електростанції та у спеціалізованих класах навчально-тренувального центру. По завершенні слухачі складуть комплексні іспити.

"На державному рівні постійно підвищуються вимоги до персоналу, який виконує роботи протипожежного призначення. Обов’язкова вимога – отримання відповідної підготовки у ліцензованому закладі. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, з яким налагоджена тісна співпраця, відповідає даним вимогам", - зазначив начальник відділу організації підготовки персоналу Хмельницької АЕС Джім Олійник.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп