"Хмельницькводоканал" проектує нові водогони у мікрорайонах Дубове та Лезневе

Фінансування робіт розглядатимуть на сесії Хмельницької міської у першому кварталі 2017 року
Depo.
20 липня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua
"Хмельницькводоканал" проектує нові водогони у мікрорайонах Дубове та Лезневе
"Хмельницькводоканал" проектує нові водогони у мікрорайонах Дубове та Лезневе

У мікрорайонах Дубове та Лезневе можуть з'явитись водогони, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницькой міськради.

МКП "Хмельницькводоканал" працює над проектуванням нових водогонів у мікрорайонах Дубове та Лезневе тому, що багатьом жителям приватного сектору нашого міста потрібні послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

У мікрорайоні Дубове проектом передбачено будівництво заглибленої каналізаційно-насосної станції (КНС) по провулку Щедріна, між вулицями Глінки та Глібова, напірних каналізаційних колекторів від запланованої КНС до уже існуючого каналізаційного колодязя на перехресті вулиці Козацької та вулиці Болбочана, а також мереж самопливної каналізації від місць приєднання абонентів до КНС.

Заплановане будівництво вуличних мереж водопостачання і у мікрорайоні Лезневена. Це має статись на вулиях Гончарова, Кошарського, Амосова, Лезнівській, Молдавській, Пасічній, Тамбовській, Драгоманова, Вінницькій.

"Після виготовлення проектно-кошторисної документації обидва проекти мають пройти державну експертизу до 15 листопада цього року. Питання фінансування робіт винесуть на розгляд чергової сесії Хмельницької міської ради у I кварталі 2017 року. У грудні 2016 року нададуть пропозицію щодо виділення необхідної суми бюджетних коштів", - йдеться у повідомленні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та