"Хмельницькгазу" вдалось встановити лише 116 загальнобудинкових лічильників

Газовики переконують, що будинкові лічильники значно дешевші
Depo.
3 жовтня 2016 16:05
ФОТО: depo.ua
"Хмельницькгазу" вдалось встановити лише 116 загальнобудинкових лічильників
"Хмельницькгазу" вдалось встановити лише 116 загальнобудинкових лічильників

Мешканцям пропонують ставити загальнобудинкові лічильники, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім".

До 2018 року у місті мають встановити 407 таких приладів обліку газу, по області - ще 227. Газовики переконують, що будинкові лічильники значно дешевші. Проте мешканці протестують, тому що не хочуть платити за сусіда,  тому працівникам "Хмельницькгазу" поки вдалось встановити лише 116 загальнобудинкових лічильників.

Якщо люди відмовились від встановлення будинкового приладу обліку та не хочуть ставити індивідуальний, газовики застосовуватимуть до них завищені норми. Такі споживачі будуть змушені платити за блакитне паливо вдвічі більше. 

Цим споживачам газ рахуватимуть за такими нормами: "9,8 кубометрів на особу - якщо встановлена газова плита за наявності централізованого гарячого водопостачання; 18,3 кубометрів на особу - якщо встановлена газова плита у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача. - Ми не будемо чекати. Якщо є факт порушення і того, що мешканці не хочуть будинкового лічильника, їм відразу з того моменту рахуватиметься газ за завищеними нормами. Якщо люди ігноруватимуть нарахування і не платитимуть взагалі, то ми маємо повне право відключити їм газопостачання або передати справу до суду, який стягне заборгованість", - розповів  Віталій Рейда.

Нагадаєм, Минулоріч хмельничани накрали газу в держави на мільйон

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та