ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Джура-15" підводить підсумки

Програма гри включала проведення змагань та конкурсів: військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького
Depo.
24 червня 2015 18:07
ФОТО: depo.ua
"Джура-15" підводить підсумки
"Джура-15" підводить підсумки

Нещодавно у селі Самчики Старокостянтинівського району пройшов обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
Учасники "Джури" - 21 рій з 16 районів і 5 міст області. Програма гри включала проведення змагань та конкурсів: військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького повідомляє Хмельницький.depo.uа з посиланням на пресслужбу ОДА.

Виконання прийомів муштрового впоряду у складі рою оцінювалося у військово-спортивному виді "Впоряд". Найкраще із завданнями впорався рій "Джури" з м. Хмельницького. Друге місце розділили рої "Дух козацтва" з Дунаєвецького району та "Шахівські Сердюки" з м. Старокостянтинова.

Смугу перешкод на пересіченій місцевості швидко і з найменшими штрафами подолав і виборов перше місце рій "Полонська сотня" з Полонського району. Друге і треті місця посіли рої "Косаки" з Деражнянщини і "Отамани" з Красилівського району.
У конкурсі "Ватра" оцінювалось творчо-мистецьке представлення рою, метою якого було висвітлення виховних козацьких традицій, обрядів, забав, бойового мистецтва та ін. В цьому конкурсі рої "Судилківські джмелі" з Шепетівського району та "Косаки" (Деражнянський район) посіли перше і друге місця. Третіми стали "Шахівські Сердюки" (Старокостянтинівський район).

Швидко промайнули 5 днів джурівського таборування. Усі учасники залишилися задоволені. На урочистому закритті патріотичних змагань переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручили нагороди.

Більше новин про життя краю читайте на Хмельницький.depo.ua