Хіт-парад декларацій високопосадовців Хмельниччини: від мільйонів до безхатченків

Перші особи гілок влади області дивують своїми статками, чи їх відсутністю

Хіт-парад декларацій високопосадовців Хм…

Високопосадовці Хмельниччини справилися з деклараціями і вони мають суттєвий матеріальний люфт, повідомляє Depo.Хмельницький.

Антагонізми губернатора

Очільник голови Хмельницької облдержадміністрації, Народний депутат України VIIскликання і екс-керманич обласного "Удару" та представник "Народного контролю" Олександр Корнійчук торік показав найнижчі доходи з плеяди перших осіб краю.

Заробив він особисто лише 57,5 тисяч гривень допомоги по безробіттю. З решти задекларованих 171 897 гривень – доходи дружини.

Разом з тим на банківський рахунок голова ОДА поклав 62 тисячі гривень, готівки має 6 мільйонів гривень та 100 тисяч доларів.

З майном в губернатора теж тіп-топ - 41 житловий об'єкт. Це - будинки, квартири, машини, земельні ділянки.

Його дружина будує ще один житловий будинок площею майже 400 квадратів в Старокостянтинові.

Готовісінькими є 3 житлові будинки і 2 квартири в Старокостянтинові, а також 17 земельних ділянок загальною площею майже 121 гектар.

З машинами в Корнійчука теж гірше, ніж в дружини – в нього дві, у неї – три.

У 2012 році очільник області потішив себе швейцарським годинником за 160 тисяч гривень.

Підприємницькою діяльністю, правда, нинішній очільник облдержадміністрації свого часу займався. Є у його біографії  і керівництво Староконстянтинівським ТОВ "Елас", виробничо-комерційною фірмою "Заріччя", фермерським господарством "Кобудь" та, навіть, діяльність як фізична особа-підприємець.

До призначення на посаду, в тому ж таки 2015 році, Корнійчук був півроку підприємцем, але зважаючи на те, що прибутків не показав, в нього це не дуже виходило.

Є й розбіжності в деклараціях – паперовій та електронній. Паперова бідніша чи не вполовину.

Отакий приклад держслужбовцям і двом синам показує колишній командир танкового взводу. Саме таким є перший запис в трудовій біографії нинішнього ставленника президента на Хмельниччині.

Боржник "Сбербанку" і безхатченко генерал

З березня минулого року Микола Семенишин очолив Хмельницьку, тоді ще – міліцію.

Правоохоронець –" від початку" – був патрульним, працював в карному розшуці, очолював один за другим міські відділи міліції, обласні управління, навіть свого часу керував факультетом підготовки слідчих і криміналістів в профільному столичному ВУЗі та ще кількох ВИШах.

Були в біографії генерала – і "вирвані" практично 3 роки з правоохоронної біографії – в 2011-2014 роках він пробував себе в столичному ПАТ "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт".

Все це ніяк не помогло нинішньому генералу "стягнутися" на хоч якесь помешкання.

Чесно його сім'я – дружина і дві доньки, живуть в орендованих квартирах. Притому, та що в Кам'янці чи не вдвічі більша Хмельницької.

Заробляють з жінкою практично порівну, та в "прекрасної половини" Семенишина є машина, на відміну від чоловіка. Разом в декларації  показали 406 тисяч гривень доходу.

А ще винен генерал гроші банку – має там кредит в 108 367 гривень, - практично на 70 тисяч гривень менше свого річного доходу. Сам генерал отримав прибутку 175 893 гривень.

Та до честі чоловіка – борги банківські – всі числяться на главі сімейства.

Бідовий прокурор на утриманні дружини

Абсолютно весь трудовий шлях Олега Синишина проліг через прокуратуру. Здебільшого, правда, на Львівщині, та побував навіть і в Генпрокуратурі. З літа 2014 пребрався на Хмельниччину і одразу на найвищу посаду.

Тут і зорендував квартиру разом з дружиною та сином. А торік вирішили Синишини взяти в оренду по 20 квадратів і у Львові. Певне, ностальгія.

Отож – ні житла, ні землі, ні дачі в борця за закон – катма. Є лише машина в дружини - Toyota 2014 року випуску. Певне вона й підвозить його на роботу.

Що ж до грошей, то за минулий рік доходи родини склали трохи більше 991 тисячі гривень, власне прокуророва частка – майже 325 тисяч.

Фактично Олег Синишин перебуває на утриманні дружини.  

А от декларацію він заповнив одним із перших.

З-поміж грошових активів облпрокурора – практично 552 тисячі гривень, з яких – 1507 гривень на банківських рахунках, решта – в готівці.

Але вся готівка, чомусь, виключно в національній валюті.

Менеджер вищої ланки показав "клас" у владному кріслі

Очільник обласної ради, а в недалекому минулому й облдержадміністрації та екс-керівник одного з заводів "Оболоні" своєю декларацією здивував багатьох.

Олександр Загородній задекларував торішніх прибутків 1 125 221 гривень. Але це ще не вся дивина. В нього єдиного зовсім немає "кешу".

Родина керівника найсерйознішого органу самоврядування більш, ніж скромна – він і дружина. Правда її доля в статках практично рівна - 547 тисяч гривень.

Прибутки розмаїтті – зарплата, призи, дивіденти, пенсія, дохід від відчудження майна і виплати з профспілки.

У подружжя будинок на малій батьківщині - в Чемерівцях, у 330 квадратів, квартира у Хмельницькому – майже 88 квадртів та за різними формами власності 7 земельних ділянок загальною площею більше 790 тисяч квадратних метрів.

Мають і два машини Volkswagen 2011 і 2013 років випуску.

Є й в голови облради 65 акцій ПАТ "Оболонь", а дружина має 100% корпоративних прав на два ФГ "Білі товтри" та "Завадівське". Вона ж і є їх кінцевим бенефіціарним власником.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme