Хмельничани проти підвищення вартості проїзду в маршрутках

Містяни наполягають насамперед на усуненні недоліків в роботі цього транспорту, а тоді - перегляд ціни

Підвищення вартості проїзду у режимі маршрутного таксі з 3грн 50 коп. до 4 грн 50 коп, містяни вважають необгрунтованою і написали відповідну е-петицію, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Оскільки не виконується перевізниками умови і правила перевезення пасажирів: дотримання графіку руху, відповідність транспортних засобів безпеці пасажирів (відстань між сидіннями, технічний стан місць для сидіння пасажирів). Також слід відзначити, порушення перевезення стоячих пасажирів," - йдеться в петиції. 

На думку містян, підняття проїзду можлива лиш при усунення недоліків при перевезенні пасажирів та здійснювати переважно перевезення пасажирів у звичайному режимі. 

"Звичайний режим роботи - це похвилинний графік руху автобуса по кожній зупинці через яку він проїжджає, завдяки чому можна спрогнозувати із похибкою в декілька хвилин, коли можна добратись до пункту призначення. Автобус здійснює обов'язкову зупинку, але лише на фіксованих зупинках громадського транспорту. І на такий режим руху, за законодаством автобуси мають бути не менше 22 сидячих пасажирів," - одразу й уточняють.

Наразі ж, маршрутне таксі - це графік відправлення автобусу тільки на кінцевій зупинці і він може їхати дуже швидко, або повільно. Також, завдяки цьому режиму автобус може законно стояти по 10-20 хв. на проміжній зупинці і "загружатись", тому через це мешканцям важко спланувати час добирання до пункту призначення. Також автобусу дозволено зупинятись у будь-якому місці де це не заборонено правилами дорожнього руху. 

Нагадаємо, у міській раді планують урівняти вартіть проїзду в автобусах і маршрутках і встановити ціну 4,5 грн. 

Виконком Хмельницької міськради планує затвердити нові тарифи на проїзд у громадському транспорті з 1 березня.

Поїздка у тролейбусі також стане дорожчою - вартіть талону зросте до 2,5 грн.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook