Хаборгованість із виплати зарплати у Хмельницькому зменшилась майже втричі

У статистичному переліку боржників залишаються лише чотири підприємства-банкрути, які перебувають в стадії ліквідації

Про це на четвертому спільному засіданні міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із зарплат, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та робочої групи зі сприяння легалізації "тіньової" зайнятості населення, розповів заступник міського голови Андрій Бондаренко, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міськради.

За словами заступник міського голови станом на 1 грудня 2016 року заборгованість із виплати зарплати в нашому місті становила 705,1 тисяч гривень і зменшилась порівняно з початком року на 1 мільйон 73 тисячі гривень, або на 60,3% .

Повністю ліквідували заборгованість із виплати зарплати на економічно активних підприємствах міста - на  ПАТ Хмельницьке авіапідприємство "Поділля Авіа" – 391,4 тис. грн.; ТОВ "ЄВРО лізинг"– 164,0 тис. грн.; ВО "Хмельницькі теплові мережі" – 62,7 тис. грн.; ПФ "Проспектбуд"– 47,0 тис. грн. Загальна сума заборгованості на цих підприємствах становить 665,1 тис. грн.

За інформацією органів статистики, середньомісячний розмір заробітної плати у Хмельницькому за 9 місяців 2016 року становив 3956 гривень.

В той же час цей показник на 1033 гривні менший, ніж по Україні (4989 грн.).

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook