Громадські активісти Хмельниччини ініціюють перевірку е-декларацій окремих посадовців

"Жіночий антикорупційний рух" вимагають у правоохоронців перевірити близько двох десятків високопосадовців області

Громадські активісти з "Жіночого антикорупційного руху" області хочуть перевірки правоохоронцями е-декларацій майже 20 чиновників, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Впродовж трьох місяців активісти моніторили близько 400 електронних декларацій чиновників, працівників правоохоронних органів та суддів, порівнювали зазначені відомості із реальним станом життя, виявляли розбіжності у деклараціях, зокрема, використовуючи відкриті реєстри.

Громадські активісти Хмельниччини ініціюють перевірку е-декларацій окремих посадовців - фото 1

"Метою проекту є зменшення корупційних проявів на території нашої області, проведення заходів, направлених на виявлення та припинення корупційних ризиків, притягнення до відповідальності винних осіб, що призведе до зменшення рівня корупції в області та підвищить довіру громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування," - каже голова ГО "ЖАР" Альона Береза.

За її словами, на часі другий етап проекту - зверненням до правоохоронних та антикорупційних органів із заявами щодо перевірки понад 20 найбільш яскравіших е-декларацій та виявлених у них корупційних правопорушень. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook