Громада на Віньковеччині отримала землю і будинок у спадок

Неуспадковане майно в 30 тисяч гривень тепер належить громаді

Прокуратура допомогла територіальній громаді отримати у спадок землю та будинок вартістю понад 30 тисяч гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

Городоцька місцева прокуратура встановила, що після смерті громадянки, яка проживала на території Віньковецького району, залишилось майно – земельна ділянка та будинок, яке тривалий час залишалося не успадкованим.  

Відповідно до Цивільного кодексу України, орган місцевого самоврядування зобов’язаний звернутися до суду із заявою про визнання спадщини відумерлою, якщо тривалий час немає спадкоємця. 

За словами заступника керівника місцевої прокуратури Ігоря Бантюка, представники сільради, на території якої зареєстрована власниця майна, проігнорували вимоги законодавства і вчасно не подали до суду відповідні заяви. 

Відтак прокуратура, реалізовуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, звернулася до суду із заявою про визнання спадщини відумерлою. Суд вимоги задовільнив, а майно вартістю понад 30 тисяч гривень за рішенням суду перейде у власність територіальної громади.  

 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook