Голова Хмельницької ОДА пояснив, чому з'явилися металеві турнікети

Пропускний пункт в адміністративному приміщенні встановили заради безпеки його працівників

Олександр Корнійчук зробив заяву щодо встановлення турнікету у на першому поверсі Будинку Рад, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

У ній йдеться, що згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 3 березня 2016 року, в будівлі передбачили створення обладнаного місця для здійснення контрольно-пропускного режиму.

Управління СБУ в області 20 вересня поточного року звернулося з листом в ОДА. У ньому містилася вимога металевих турнікетів на пропускних пунктах адмінбудівлі у зв’язку із тим, що Антитерористичний центр при СБУ України встановив "СИНІЙ" рівень терористичної загрози (потенційної загрози) для нашої області.

Працівники Служби Безпеки говорять про збільшення випадків вчинення терористичних та диверсійних актів на території України. Збільшилася кількість повідомлень про мінування об’єктів, де перебувають люди.

Вимагало встановити турнікети , обладнати території та будівлі сигналізацією, встановити додаткові відеокамери спостереження 7 листопада 2016 року також Оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України.

"Як голова обласної державної адміністрації я не міг проігнорувати такі вимоги, адже несу відповідальність за життя людей, які працюють і відвідують адміністративне приміщення ОДА. Прикладаю усі зусилля до того щоб на теренах області зберігався мир і спокій і обов’язково буду вживати попереджувальні заходи для збереження людських життів"- зазначає Корнійчук.

Також наголошує, що найближчим часом в ОДА будуть впроваджуватись нові технології урядування. В планах – створення у фойє рецепції, де подоляни зможуть отримати необхідні консультації з питань надання послуг. Для зручності громадян в приміщенні адміністрації зроблять візуалізацію та навігацію.

Нагадаємо, раніше громадська рада при облдержадміністрації листом вимагала прибрати турнікет з будинку рад.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook