Глава УГКЦ зустрівся з Папою Римським

У Римі триває Пленарна Асамблея Папської Ради сприяння єдності християн

Папа Франциск прийняв Главу УГКЦ Блаженнішого Святослава, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Радіо Ватикану".

Сьогодні Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Блаженішого Святослава Шевчука, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, Главу УГКЦ, який цими днями перебуває у Римі, беручи участь в Пленарній Асамблеї Папської Ради сприяння єдності християн.

Блаженніший Святослав представив Святішому Отцеві напрацювання Синоду Єпископів УГКЦ -  рішення і пропозиції, які стосуються компетенції Єпископа Риму. Головна тема цього синоду – дияконія, тобто, соціальне служіння, була співзвучною з Ювілейним Роком Божого Милосердя, що стало нагодою підбити підсумки його переживання в УГКЦ.

Говорили і про участь УГКЦ в працях Міжнародної змішаної комісії богословського діалогу між католицькою і православними Церквами, яка на даний час розглядає питання синодальності й першості. Відзначено, що досвід синодальності УГКЦ може бути цікавим та корисним і для Веселенької Церкви. В екуменічному (рух за співпрацю та взаєморозуміння між християнами різних конфесій) діалозі УГКЦ бажає не просто бути присутньою, але бути активним учасником.

Блаженніший Святослав представив і свій нещодавній візит до Краматорська, те, як виглядає життя людей у так званій "сірій зоні" й участь УГКЦ в здійсненні ініціативи "Папа для України". У цьому контексті Святіший Отець поділився враженням від нещодавніх Апостольських подорожей до південного Кавказу, що дали змогу зустріти ситуації, схожі до тих, які сьогодні переживає Україна, що ці явища не є якимось ізольованим фактом.

За словами Глави УГКЦ, Папа запевнив, що особливо має Україну в своєму серці та молиться за всіх її жителів, уділяючи своє Апостольське благословення.

 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook