Фахівці медицини катастроф Хмельниччини вдосконалювали знання

У Хмельницькому побував фахівець з екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Хмельницький відвідав столичний фахівець з екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віталій Крилюк, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-слубу ДОЗ ОДА.

У конференц-залі Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ЕМД і МК) відбувся навчальний семінар за участю доктора медичних наук, доцента кафедри медицини катастроф Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, інструктора Європейської Ради Реанімації, голови правління ВГО "Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги" Віталія Крилюка.

У семінарі взяли участь завідувачі підстанціями "екстреної" медицини краю та профільні фахівці обласного центру.

Спеціаліст ознайомив учасників заходу із сучасними тенденціями розвитку і реформування системи екстреної медичної допомоги. Медик провів ряд практичних занять з лікарями і фельдшерами Центру щодо навиків надання екстреної медичної допомоги.

Слід зауважити, що учбово-тренувальними заняття, курси із надання домедичної і екстреної медичної допомоги він проводить регулярно. Також Віталій Крилюк розробляє цикли занять, які в перспективі мають увійти в практику Міністерства охорони здоров’я і системи екстреної медичної допомоги.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook