Євросертифікати на Хмельниччині мають більше півтори тисячі виробників

Статус уповноваженого експортера присвоєно чотирьом суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності краю

З початку року Хмельницька митниця оформила 1517 сертифікатів з перевезення товарів EUR.1, які відповідають умовам торгівлі з країнами ЄС, підприємствам-експортерам, повідомляє Depo.Хмельницький.

За твердженням хмельницьких митників, надання сертифікаційних умов товарам українського походження забезпечує дію  преференційних ставок ввізного мита.

Перевагою використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 самостійно, без залучення митниці, визначає та декларує походження товарів на комерційних товаросупровідних документах, що дозволяє прискорити процедуру експорту товару. При цьому строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.

"На сьогодні митницею впроваджуються новітні алгоритми роботи, передусім автоматизована система контролю "Єдине вікно", що позитивно позначається на налагодженні бізнес-спільнотою краю зовнішньоторгівельних зв‘язків із європейськими партнерами," – кажуть в прес-службі ДФС області.

Це в всою чергу збільшує надходження валюти та іноземних інвестицій на терени Хмельниччини і є позитивним фактором економічного розвитку краю.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook