Експерти говорять про грудневу епідемію грипу, що накриє Україну

Епідемія грипу накриє Україну не раніше середини грудня

Реальна кількість хворих на грип і ГРВІ в Україні в п'ять разів більше, ніж говорять статистичні дані, проте підстав для того, щоб констатувати факт епідемії, на даний момент недостатньо, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням "Голос".

За словами відуючої лабораторією грипу Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського НАМН України Алли Мироненко, епідемія грипу може накрити Україну не раніше середини грудня.

Експерт говорить: "Насправді, нічого незвичайного не відбувається, зараз по всій країні спостерігається сезонний підйом захворюваності. На даний момент Київська область лідирує за рівнем захворюваності на грип та ГРВІ, оскільки Київ є найбільшим містом країни. Також в Києві рівень доступності медичної допомоги один з найвищих в Україні".

Статистично, на даний момент Київська область лідирує за рівнем захворюваності на грип та ГРВІ. Тут було зареєстровано 701,8 випадків захворювання на 100 тисяч населення. Найменший показник був зафіксований в Тернопільській області - 199,2 хворих на 100 тисяч населення. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook