Дорожники Хмельниччини просять аграріїв не бруднити автошляхи

Керівництво служби автодоріг просить ОДА і поліцію крати тих, хто забруднює дороги

Дорожники області нарікають на аграріїв, які забруднюють дороги і тим самим нищать дорожнє покриття, передає Depo.хмельницький.

Як повідомили в прес-службі Служби автодоріг Хмельниччини, у ході проведених обстежень автодоріг загального користування області, виявлені численні факти виносу бруду на проїзну частину великоваговими транспортними засобами при вивезенні з полів сільськогосподарської продукції, що загрожує безпечним умовам дорожнього руху та може спричинити  ДТП, насамперед на маршрутах підвезення учнів до шкіл та автобусного сполучення.  

Велика кількість бруду на проїзній частині та узбіччях автодоріг не лише утворює слизькість покриття, а й сприяє його руйнації.

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області звернулась до керівництва облдержадміністрації та Нацполіції щодо попередження, притягнення правопорушників до визначеної законодавством відповідальності та призупинення руху такої категорії автомобільних транспортних засобів.

Дорожники Хмельниччини просять аграріїв не бруднити автошляхи - фото 1

Дорожники Хмельниччини просять аграріїв не бруднити автошляхи - фото 2

Дорожники Хмельниччини просять аграріїв не бруднити автошляхи - фото 3

У Службі автодоріг також кажуть, що розуміють важливість проведення польових робіт, відтак, просять керівників агроформувань забезпечити миття коліс при виїзді техніки з полів на дорогу.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook