Дороги Хмельниччини готові до експлуатації взимку

400 тон органо-мінеральної суміші вже заготовили дорожники

Автодорожники стверджують про 100% готовність до аварійної ліквідації ямковості в зимовий період, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт відомства.

400 тон органо-мінеральної суміші, що становить 100% від запланованого, заготовили філії ДП "Хмельницький облавтодор" для аварійної ліквідації ямковості в зимовий період.

"Холодну асфальтобетонну суміш можна укладати в конструктивні шари дорожнього одягу після зберігання, а введення спеціальних домішок до її складу дозволяє застосовувати її навіть за мінусових температур," - пояснює начальник Служби автодоріг Петро Гнидюк.

Взимку цими холодними асфальтобетонними сумішами можна якісно та швидко провести аварійний ремонт дорожнього покриття там, де це буде необхідно.

Також дорожниками активно проводяться роботи щодо заготівлі протиожеледних матеріалів. Зокрема, заготовлено більше 3,5 тис. тон технічної солі та 34 тис. тон фрикційних матеріалів, що складає більше 80% від потреби.

Самі ж дорожні працівники повністю забезпечені зимовим спецодягом та взуттям, якого закуплено 495 та 200 комплектів відповідно.

Окрім того, філії ДП "Хмельницький облавтодор" отримали нові акумулятори та зимову гуму до механізмів, задіяних до роботи взимку. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook