До боротьби з шахраями поліцейські Хмельниччини закликають і краян

Правоохоронці розробили цілий комплекс матеріалів з профілактики усіх видів шахрайств

Поліцейські пропонують краянам інформаційну "Школу безпеки", повідомляє Depo.Хмельницький.

Комплекс матеріалів з профілактики шахрайств увійшли листівки, аудіо- і відеоролики та інформаційна рубрика на офіційному сайті.

З початку року в області скоїли порушники 1002 шахрайства. Щодоби через свою довірливість чи необізнаність жертвами зловмисників стають в середньому троє людей.

До боротьби з шахраями поліцейські Хмельниччини закликають і краян - фото 1

"Шахраї діють як старими способами, проводячи так звані грошові реформи та знімаючи "порчу", так і використовуючи сучасні технології. Останнім часом довірливі подоляни найбільше потерпають під час різноманітних операцій із банківськими картками. Купуючи чи продаючи щось через інтернет, розголошують свої особисті дані, в результаті чого втрачають усі гроші з рахунку, - кажуть в прес-службі ГУ НП області. - Користуються необізнаністю людей і псевдобанкіри або так звані працівники служби безпеки банку, котрі вигадують різні легенди, щоб довідатись дані власника картки та зняти гроші. Величезні суми перераховують хмельничани невідомо кому, отримавши СМС-повідомлення про виграш автомобіля або дзвінок про те, що родич перебуває в поліції або лікарні."

До боротьби з шахраями поліцейські Хмельниччини закликають і краян - фото 2

Шахраї швидко адаптуються до змін у суспільстві і постійно вигадують все нові і нові способи ошуканства. Правоохоронці намагаються максимально поінформувати і краян.

Аудіоролики транслюються в транспорті та великих гіпермаркетах. Відеоролики — на телебаченні та в інтернеті. А листівки роздають під час візитів дільничні офіцери поліції. 

Тому правоохоронці звертаються до усіх свідомих громадян долучитися до профілактичної роботи та поширювати серед своїх родичів та знайомих інформацію про те, як не стати жертвою шахраїв.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook