Директор держпідприємства за розтрату таки відсидить своє

Касаційний суд без змін залишив вирок у справі про зловживання на півмільони гривень

Суд касаційної інстанції підтримав позицію прокуратури та залишив в силі вирок, яким на Хмельниччині до реальної міри покарання засуджено колишнього керівника держпідприємства, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ залишив без змін вирок Городоцького районного суду та ухвалу апеляційного суду Хмельницької області про засудження колишнього виконувача обов’язків директора державного підприємства "Закупнянський кар’єр" за розтрату державних коштів в особливо великих розмірах.

"Докази, зібрані під час досудового розслідування, яке здійснювалось слідчими фіскальної служби області, знайшли своє підтвердження і в суді, - каже начальник відділу прокуратури Хмельницької області  Олег Львовський. -  Встановлено, що цей посадовець наприкінці 2011 - на початку 2012 років, зловживаючи своїм службовим становищем, на підставі низки фіктивних документів перерахував кільком підприємствам 588 тисяч гривень."

Гроші держпідприємство сплатило за нібито придбане в них майно, ремонт техніки та устаткування. Хоча насправді такий товар не поставлявся, а ремонт здійснювався силами самих працівників кар’єру.

Посадовця визнали винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України - розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах.

Йому призначили покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на три роки та з конфіскацією усього майна, крім житла.

Апеляційний суд залишив без змін зазначений вирок. Крім того, засудженого взяли під варту в залі суду та на даний час уже відбуває покарання.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook