Депутати Староконстянтинівської міськради не змогли подолати мерське вето

Звернення до міністерства екології щодо ситуації на місцевому акумуляторному заводі не набрало голосів

На сьогоднішній сесії Староконстянтинівської міськради вчергове намагалися направити звернення до міністра екології та природних ресурсів України щодо "конфліктної" роботи акумуляторного заводу, повідомляє Depo.Хмельницький.

"За" клопотання перед міністерством щодо призначення перевірки та прохання взяти під особистий контроль діяльність підприємства ТОВ "Мегатекс Індастріал" проголосувало 13 депутатів з 22 присутніх на сесії. 7 – утрималися, 2 – проти.

Всього ж у Староконстянтинівській міськраді 34 обранці.

Нагадаємо, Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук наклав вето на зверення депутатів до екологічної інспекції та міністра екології щодо порушень на акумуляторному заводі.

Депутати Староконстянтинівської міськради не змогли подолати мерське вето - фото 1

Тим часом Староконстянтинів "штормить" уже давненько. З серпня 2016 року депутати намагались прийняти рішення, яке б стосувалоськонтролю діяльності акумуляторного заводу

Вже наприкінці вересня обласна екоінспекція внесла подання до департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА про анулювання дозволу на спеціальне водокористування наданого ТОВ "Мегатекс Індастріал". Також направила лист до Нацполіції для виявлення місця перебування забрудненого грунту з акумуляторного заводу і передала матеріали позапалнової перевірки Старокостянтинівській міжрайонній прокуратурі.

Тим часом, У Староконстянтинові спеціальна комісія пильнує роботу акумуляторного заводу.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook