Депутати Славутської райради знайомилися з ХАЕС

Провели обранці й зустріч з керівництвом станції

Хмельницьку АЕС відвідали депутати Славутської районної ради, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту підприємства.


Обранці ознайомилися з діяльністю навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС, побачили повномасштабний тренажер (ПМТ) енергоблока АЕС, призначений для підготовки і підтримки кваліфікації оперативного персоналу блочного щита управління, який є точною копією реального блочного і резервного щитів управління (РЩУ) і базується на комплексній математичній моделі енергоблока.

Побували й в машинних залах діючих енергоблоків та подивилися на діючий турбогенератор енергоблока №1, а також на турбіну енергоблока №2, де зараз проходить планово-попереджувальний ремонт.

Депутатам показали також будівельні конструкції енергоблоків №3 та №4. 

Відбулась і зустрілись із адміністрацією Хмельницької АЕС на чолі з генеральним директором Миколою Панащенко, який ознайомив гостей із історією підприємства, виробничими показниками, заходами з радіаційної безпеки, охорони навколишнього середовища, підвищення безпеки, модернізації і реконструкції та продовження експлуатації діючих енергоблоків тощо.

"Це ознайомчий візит оновленого депутатського корпусу Славутської районної ради на найпотужніше підприємство Хмельниччини, яке є найбільшим платником податків регіону. Ми переконалися у безпрецедентних заходах безпеки, які впроваджують на Хмельницькій АЕС задля забезпечення її безпечної експлуатації," - поділився враженнями голова Славутської райради Леонід Радзивілюк.

Голова райдержадміністрації Богдан Маршук відмітив, що з-поміж відвідувачів присутні й голови сільських рад району, керівники найбільших підприємств Славутчини, які донесуть до своїх громад та колективів, що основні принципи колективу атомників - безпека, екологія, надійність.

 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook