Депутати Хмельницької облради проти експорту лісу

На останній сесії обранці звернулися до керівництва держави з проханням не скасовувати мораторій на вивіз необробленої деревини

Депутати Хмельницької обласної ради звернулися до президента, Верховної Ради та Кабміну із проханням не допустити скасування мораторію на експорт необробленої деревини, повідомляє Depo.Хмельницький.

На їх думку, рішення про відміну мораторію знищить українську деревообробну промисловість, яка завдяки мораторію у першому півріччі цього року збільшила випуск продукції на 15%.

А ще, депутати облради наполягають на посиленні кримінальної відповідальності за незаконну рубку. Праралельно радять створити додаткові стимули, запровадити державні цільові програми та доступні кредити для технічного переоснащення деревообробної промисловості, що забезпечить нові робочі місця та податкові надходження від експорту продукції переробки деревини.

Нагадаємо, на цій же сесії депутати Хмельницької облради звернулися до столичних чиновників з проханням виділити кошти на реконструкцію аварійно-небезпечної ділянки міжнародної дороги Н-03 Житомир-Чернівці.

Остання цьогорічна сесія, традиційно головно була присвячена бюджету на 2017 рік, який успішно затвердили.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

Метки: #облсовет