Чиновники Чемеровецької РДА "догосподарювалися" до мільйонних втрат

Перевірка Держаудитслужби виявила порушення в роботі посадовців, які призвели до численних збитків

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час проведення планової ревізії Управління соціального захисту населення Чемеровецької районної державної адміністрації Хмельницької області встановили порушення фінансової дисципліни, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 1,3 млн. гривень.

Про це Depo.Хмельницький повідомили у прес-службі ОДА.

Мали місце випадки перерахування протягом травня-липня 2016 року коштів субсидії за природній газ в розмірі більшому, ніж різниця між вартістю плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і обсягом визначеного платежу на загальну суму 1132,35 тис. гривень. Дане порушення допущено через технічний збій програми "Наш дім".

Крім того, п’ятьом громадянам призначили субсидії в сумі 22,85 тис. грн на відшкодування витрат на оплату комунальних послуг із газопостачання в той час, коли вони такими послугами не користувалися по причині відключення їх від мережі газопостачання.

Порушення виявили також у порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам внаслідок подання ними недостовірних даних про майновий стан на загальну суму 78,36 тис. грн. та порушення під час призначення субсидій внаслідок подання недостовірних даних про доходи громадян на загальну суму 34,66 тис. грн., а також інші порушення, які призвели до втрат на суму 43,47 тис. гривень.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook