Через хмельницьке спрощене "Єдине вікно", пройшло майже 100 митних декларацій

Хмельницька митниця ДФС утримує лідерство серед регіонів України за темпами впровадження сучасної автоматизованої системи "Єдине вікно"

Уже з початку жовтня поточного року за принципом "Єдиного вікна" в області оформлено близько ста заявок суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, повідомляє Depo.Хмельницький.

На сьогодні найбільше декларацій в "Єдиному вікні", який суттєво спрощує митні процедури, оформляється на посту "Кам'янець-Подільський". Другу сходинку у цьому процесі повідає митний пост "Хмельницький", на третьому місця – "Славута". Загалом щодня через електронну систему "Єдине вікно" на Хмельниччині відбувається 5-6 оформлень митних декларацій.

"Система є повністю автоматизованою, дозволяє подавати документи один раз в одне місце і мінімізує контакти з держслужбовцями. "Єдине вікно" передбачає створення єдиної електронної бази даних, яка дозволяє різним службам контролю та митницям в автоматичному режимі обмінюватися інформацією про вантаж, який проходить через кордон України, і про результати його державного контролю", - йдеться у повідомленні податківців.

 

 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook