Більше чотирьох тисяч тяжких і особливо тяжких злочинів скоїли на Хмельниччині

До ЄРДР внесено відомості про вчинення 11783 кримінальних правопорушень

Торік в області сталося майже на 4% менше кримінальних порушень, аніж позаторк, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією начальника ГУ НП області Миколи Семенишина.

"Рівень злочинності на 10 тис. населення на Хмельниччині склав 91,4 злочин (в Україні – 134,5), за тяжкими та особливо тяжкими злочинами – 33,7 (в Україні – 51,7), - каже генерал. - Порівняно з 2015 роком маємо зниження загального рівня злочинності, але збільшення кількості тяжких та особливо тяжких злочинів - у 2015 році цей показник складав 30 злочинів на 10 тисяч населення."

В структурі злочинності переважають злочини проти власності - 69,5%, проти життя та здоров`я особи - 9,6%, проти безпеки руху та експлуатації транспорту - 5%.  

Переважна більшість злочинів сталася в обласному центрі та містах - 7588, з яких розкрито 34,2%. Натомість, в селищах міського типу та сільській місцевості питома вага розкритих злочинів складає 42,9%. Поза межами населених пунктів вчинено 182 злочинів, з яких 60 розкрито.

Відслідковується тенденція до зменшення кількості вчинених умисних вбивств, розбоїв, грабежів, шахрайств і крадіжок.

Разом з тим, більше вчинено тяжких тілесних ушкоджень, незаконних заволодінь транспортними засобами та хуліганств.

Розкрили правоохоронці усі 8 зґвалтувань.

У складі груп було 331 злочин, за якими закінчено досудове розслідування. Переважна більшість таких правопорушень вчиняється з метою таємного викрадення чужого майна - 64%.

"Характеризуючи склад групи слід зазначити, що 263 злочинів вчинено групою дорослих, 31 - тільки неповнолітніх, 37 - змішана група за участю неповнолітніх. Також 3 злочини учинено за участю іноземців чи осіб без громадянства," – уточнив на прес-конференції Семенишин.

Нагадаємо, торік майже на третину частіше подоляни зверталися у поліцію

Найбільше на Хмельниччині порушують антиалкогольне законодавство. Загалом в публічних місцях торік зафіксували більше 1600 правопорушень.

За незаконну зброю на Хмельниччині до криміналу дійшли близько сотні людей.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

Метки: #полиция