Більш як на мільйон гривень порушень знайшли в одному з ліцеїв Хмельниччини

Плужненецький професійний ліцей "нахімічив" з договорах

На Хмельниччині в Плужненському професійному аграрному ліцеї виявлено фінансових порушень на суму понад 1,1 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облдержадміністрації.

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провело ревізію фінансово-господарської діяльності Плужненського професійного аграрного ліцею. За результатами якої виявили фінансових порушень на загальну суму  понад 1,1 млн грн, з яких порушення чинного законодавства, що призвели до втрат, на суму понад 400 тис. гривень.

Зокрема, ліцеєм незаконно за відсутності відповідних підтверджуючих документів щодо виконання передбачених умовами договору робіт, перераховано для ТОВ кошти на суму понад 330 тис. гривень.

Крім того, встановлено, що роботи по валці лісу, який належить ліцею, проводились фізичною особою-підприємцем, проте, підприємець не підтвердив виконання зазначених робіт на загальну суму 415 тис. гривень.

Також, аудитори встановили факти реалізації ліцеєм ділової деревини за цінами менше ринкових, внаслідок чого ним недоотримано власних надходжень на суму понад 120 тис. гривень.

Матеріали ревізії передали Управлінню захисту економіки в Хмельницькій області.

За допущені порушення на 3 посадових осіб ліцею складено протоколи про адміністративні правопорушення, застосовані фінансові санкцій, щодо зупинення операцій з бюджетними коштами.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook