Бази відпочинку на березі Південного Бугу не буде - суд

Суд не дав збудувати на березі Південного Бугу базу відпочинку

Суд апеляційної інстанції підтримав позицію прокуратури Хмельницької області щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 3800 кв. м, розташованої у прибережній захисній смузі р. Південний Буг, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик, мова йде про земельну ділянку по вул. Нижня Берегова, 2/4Б у місті Хмельницький, яка за рішенням сесії Хмельницької міської ради ще у 2013 році передана в оренду одному з приватних підприємств під незавершене будівництво бази відпочинку і літнього торгівельного майданчика.

Рішеннями судів встановлено, що зазначений договір оренди є незаконним, оскільки спірна земельна ділянка належить до земель водного фонду і має особливий правовий режим. У межах таких земель забороняється будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів.

Крім того, надання в оренду цієї земельної ділянки відбулося без проведення аукціону на підставі біржової угоди про купівлю-продаж нібито розташованого на ній об’єкта незавершеного будівництва, хоча фактично приватним підприємством було придбано будівельні матеріали.

Як наслідок, комерційний суб’єкт незаконно отримав у користування земельну ділянку водного фонду без дотримання конкурентних засад, вартість якої складає більше півмільйона гривень.

Рішенням Рівненського апеляційного господарського суду від 01 грудня поточного року залишено в силі рішення господарського суду Хмельницької області від 15 червня 2016 року та підтримано позицію прокуратури області щодо визнання недійсним зазначеного договору оренди.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

Метки: #суд