Австріяки та українці шукають порозуміння у сфері лісового господарства

Христина Юшкевич обговорила питання співпраці у лісовому господарстві з Послом Австрійської Республіки Герміне Поппеллер

Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич зустрілась з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Ліси Хмельниччини".

За словами посла, Австрія зацікавлена у співпраці з Україною. Найближчим часом Україна очікує "в гості" делегацію Федерального Міністерства сільського та лісового господарства, навколишнього середовища та водного господарства.

Сторони домовилися про проведення розширеної зустрічі фахівців лісового господарства обох держав для обговорення питань виконання Меморандуму та напрацювання конкретних кроків його реалізації.

Меморандумом передбачається:

ведення лісового господарства на основі об'єктивних даних та інформації, 

виконання прикладних досліджень стосовно охорони та захисту лісів, лісової генетики, досліджень ґрунтів та екології,

зменшення впливу змін клімату та адаптації до його змін у лісовому секторі, у тому числі заходів щодо попередження стихійних лих,

оцінки потреб у лісовій інфраструктурі та будівництва лісових доріг,

підвищення екологічної обізнаності суспільства, освіти та розвитку екологічної культури населення щодо питань збалансованого лісоуправління.

Наявність Меморандуму сприятиме пошуку міжнародних джерел фінансування для здійснення такої співпраці.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook