5 освітніх закладів Хмельницького модернізують за допомогою грантів

Три дитсадки та дві школи запровадять енергозберігаючих технологій на десятки мільйонів гривень

Освітні заклади обласного центру термомодернізуються за грантові та кредитні кошти, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт міськради.
Після року підготовчої роботи в мерії підписали кредитний договір з Північно-екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО на суму 11, 84 млн. грн. та грантовий контракт на одержання безповоротної позики у фонду E5P на 200 тис. євро.  
Торік направили бізнес-план з врахуванням отримання грантової допомоги за Програмою співфінансування від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Фонду Е5Р) та направили від Хмельницької міської ради заявку на отримання кредитних коштів щодо проведення заходів з термомодернізації бюджетних будівель ДНЗ № 26, ДНЗ № 29, ДНЗ № 54, СЗОШ № 14, НВК № 2. Проект передбачає встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), заміна існуючого внутрішнього та зовнішнього освітлення на енергозберігаюче (світлодіодне), утеплення фасаду будівель, заміна вікон та інші енергоефективні заходи.
Влітку Хмельницька міськрада отримала позитивне рішення про схвалення Асамблеї вкладників Фонду Е5Р надання співфінансування у формі гранту в розмірі 200,0 тис. євро в доповнення до кредиту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) в рамках кредитування проектів з енергозбереження.
Хмельницька міська рада підготувала документи на отримання кредиту в розмірі 11,84 млн грн. для комплексної термодернізації п’яти бюджетних закладів. Співфінансування проекту з міського бюджету передбачено у розмірі 1,7 млн грн.
Зовнішнє місцеве запозичення залучається на умовах: валюта запозичення – гривня; строк запозичення - до 5 років (включаючи період відстрочки до 1 року від дати підписання); відсотки за користування кредитними коштами становлять 3% річних.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook