23 кримінальні справи цьогоріч відкрили на Хмельниччині щодо сурогатного алкоголю

В області вилучили "лівого" алкогосю більш як на 9 мільйонів гривень

Цього року на Хмельниччині з незаконного обігу вилучено сумнівного алкоголю більш як на 9 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

"За матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції Хмельницької області зареєстровали 23 кримінальних провадження за ст.204 ККУ, - інформують в ДФС області. - Майже половина із цих проваджень розслідується за ч.3 ст.204 КК України - незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів з недоброякісної  сировини,  що становлять загрозу для життя і здоров'я людей."

За результатами проведених досудових розслідувань вручили 12 повідомлень про підозру щодо порушення обігу підакцизних товарів.

До суду направили матеріали 8 кримінальних проваджень.
Загалом з незаконного обігу вилучили товарів підакцизної групи на суму 9,2 мільйона гривень. Конфісковали - на суму майже 1 мільйон гривень.

Виявили 5 незаконних виробництв з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.  

За словами оперативників податкової міліції, попри нанесення значних збитків для бюджету в результаті несплати акцизного податку, протиправна діяльність різного роду ділків, які прагнуть заробити на продажу алкогольного фальсифікату, несе велику загрозу життю та здоров‘ю споживачів.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook