"Хмельницькводоканал" хоче "вдарити" по кишенях хмельничан

У комунальному підприємстві заговорили про підвищення тарифів на холодну воду

МКП "Хмельницькводоканал" має намір збільшити вартість послуг з водопостачання та водовідведення з 2017 року, передає Depo.Хмельницький.

Відповідне повідомлення розміщене на офіційному сайті компанії.

Для мешканців квартир ціна може зрости в середньому на 9%, а для жителів приватного сектору - аж на 22%.

"Водоканал" хоче перерахувати тарифи на холодну воду для багатоквартирних будинків та приватного сектору, адже періодично зростає вартість електроенергії, мінімальна зарплата, прожитковий мінімум та опалення. А все це, за їхніми словами, впливає на формування тарифу. Працівники вже провели новий розрахунок, який подали до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У разі схвалення змін Комісією, для мешканців квартир 1 кубометр води коштуватиме 5,98 гривень, а відведення 1 кубометру стоків - 6,53 гривень. Зараз же за 1 кубометр води хмельничани платять 5,50 гривень, а за відведення 1 кубометру стоків - 5,99 гривень. 

Для мешканців приватного сектору 1 кубометр води буде вартувати 6,54 гривень, а відведення 1 кубометру стоків - 6,70 гривень, тоді як зараз люди сплачують 5,20 грн та 5,56 грн відповідно.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook