"Акциз-2016" на Хмельниччині: два десятка кримінальних проваджень

На Хмельниччині за тіньову торгівлю підакцизним товаром відкрили 19 кримінальних проваджень

На Хмельниччині за результатами викритих правопорушень у сфері обігу підакцизних товарів порушено 19 кримінальних проваджень, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС регіону.

Цього року за результатами діяльності підрозділів податкової міліції Хмельницької області у рамках операції "Акциз-2016" з протидії незаконному обігу підакцизних товарів викрили 44 порушення податкового законодавства. З незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 8,5 мільйона гривень.

Серед вилучених з тіньового ринку товарно-матеріальних цінностей найбільшу питому вагу становлять лікеро-горілчані напої, кількість яких обраховується майже у 20 тисяч літрів, загальна сума становить 2,6 мільйона гривень.

Водночас вилучено 13 тисяч літрів спирту, який як правило використовується для підпільного розливу фальсифікату, його вартість оцінюється у 1,4 мільйона гривень. Крім того, у переліку вилучених підакцизних товарів значне місце посідають тютюнові вироби та паливно-мастильні матеріали, загальна вартість яких становить 1,3 мільйона гривень.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

Метки: #гфс