25 медалей вибороли юні тхеквандисти Хмельниччини на Всеукраїнському турнірі

Область представляли вихованці спортшкіл Хмельницького та Кам'янця-Подільського

25 медалей вибороли юні тхеквандисти Хме…

У Києві завершився "Kубок Посла Республіки Корея в Україні" з тхеквондо ВТФ, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

25 медалей вибороли юні тхеквандисти Хмельниччини на Всеукраїнському турнірі - фото 1

Збірна Хмельницької області здобула 7 золотих, 6 срібних та 12 бронзових медалей.

Відтак у загальнокомандному заліку команда посіла 4 місце, поступившись спортсменам Києва, Харківської та Київської областей.

Золоті нагороди "Кубку Посла Республіка Корея в Україні" вибороли Анастасія Пенкаль, Аліса Герасименко, Софія Сікорська, Соня Хобтар, Максим Поліщук, Марія Заморока та Максим Самохвалов.

Срібними призерами стали Артем Чорний, Анна Ковальчук, Андрій Брушневський, Вероніка Бабій, Ельза Цвігун та Вероніка Мушинська.

Бронзові медалі здобули Олег Маматов, Влада Мазий, Дарья Івашина, Богдан Лазарчук, Богдан Кремінський, Олексій Руденюк, Яна Кебець, Таїса Брухнова, Анна Муяссарова, Артем Сіньков, Даніїл Баблонюк та Денис Журахівський.

У медальному заліку спортшкіл, четверте місце посіла кам’янецька ДЮСШ "Юність" (2 золоті, 5 срібних та 10 бронзових медалей), а хмельницька ДЮСШ-3 стала 16-ою (4 золота та 1 бронза).