За ризик проживання в зоні АЕС хочуть платити вдвічі більше

Енергоатом пропонує збільшити компенсацію людям, які живуть в 30-кілометровій зоні спостереження АЕС
За ризик проживання в зоні АЕС хочуть платити вдвічі більше
За ризик проживання в зоні АЕС хочуть платити вдвічі більше

Енергоатом планує ініціювати двократне підвищення компенсації за ризик проживання населенню у 30-кілометровій зоні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Укрінформ.

Про це у ході громадських слухань, організованих Державною інспекцією ядерного регулювання України (ДІЯРУ) за проектом рішення про продовження терміну експлуатації енергоблока №1 ЗАЕС, заявив президент Енергоатому Юрій Недашковський.

Ініціатором збільшення виплат з 1 до 2% - радник президента ДП "НАЕК "Енергоатом» Костянтин Запайщиков.

Нині експлуатуючі організації ядерних установок платять збір на соціально-економічну компенсацію ризику населення на території зони спостереження - 1% обсягу реалізації електроенергії, яка виробляється на атомних електростанціях, за відповідний період.

Загалом, 30% від перерахованих коштів спрямовуються до обласних бюджетів, 55% - до бюджетів районів і міст обласного підпорядкування, 15% - до бюджетів міст-супутників АЕС.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;