З вересня на хмельницьких вчителях ставитимуть "експерименти"

У новому навчальному році в школах Хмельницького почнуть впроваджувати ІТ-технології
З вересня на хмельницьких вчителях ставитимуть "експерименти"
З вересня на хмельницьких вчителях ставитимуть "експерименти"

Школи Хмельницького можуть перейти на електронні щоденники, передає Depo.Хмельницький.

Нещодавно на веб-ресурсі офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстровано петицію, в якій викладачка однієї зі шкіл країни просила перевести всі освітні заклади з паперових журналів на електронні аналоги, з якими можна було б працювати у вільному доступі до мережі Інтернет.

"Я повністю підтримую ідею електронного щоденника, – запевняє очільник хмельницьких освітян Роман Миколаїв, – але він передбачатиме серйозні витрати з державного та місцевих бюджетів. У Хмельницькому вже пройшов експеримент, який провалився. Головна причина його невдачі – відсутність спеціалістів у школах, які б навчили учителів користуватися щоденником. Потрібна додаткова штатна посада системного адміністратора. Скажу навіть, що насправді запровадження використання електронних щоденників у школах міста відбудеться вже незабаром. Точніше, з цьогорічного вересня почнемо випробовувати цей метод, а там вирішимо, наскільки він виявиться зручним".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;