Хмельницький

Великоваговому транспорту на Хмельниччині радять перечікувати спеку

Впродовж усього серпня температура вдень зберігатиметься досить високою і їздити шляхами багатовантажному транспорту заборонено

02 серпня 2016, 17:01

Великоваговому транспорту на Хмельниччині радять перечікувати спеку

В обласній службі доріг попереджають знову - при температурі повітря більше 28°С рух автодорогами області заборонено, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Впродовж всього літнього періоду рух автотранспорту, загальною масою понад 24 тон або навантаження на вісь більше 7 тон за температури повітря +28ºС і вище заборонено," – нагадують автодорожники.

Відповідні дорожні знаки та панно для інформування громадян встановлені на автодорогах Хмельниччини для збереження дорожньої мережі від передчасних руйнувань.

Великоваговому транспорту на Хмельниччині радять перечікувати спеку - фото 1

Служба автомобільних доріг надає й перелік та карту-схему місць для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування.

В області діє 28 майданчиків, де водії можуть перечекати тимчасові обмеження руху. Як правило, місця відстою транспортних засобів розташовані поблизу об’єктів сервісу, дорожніх патрульних служб, дорожньо-ремонтних пунктів, де водії, при потребі, зможуть похарчуватися та відпочити.

Читайте також: Нехтуючи забороною руху, вантажівки псують дороги Хмельниччини

На дорогах Хмельничини почали зважувати великовагові автомобілі

Водіїв вагового транспорту сьогодні наштрафували на Хмельниччнині на 1200 євро

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...