Хмельницький

Українські прикордонники випробовують високопрохідний всюдихід

Державна прикордонна служба України проводить ходові випробування багатоцільового вантажного автомобіля Tatra T815 колісної формули 4х4

11 січня 2017, 18:39

Українські прикордонники випробовують високопрохідний всюдихід

Українські прикордонники розпочали тестування всюдихода Татра, передає Depo.Хмельницький.

За інформацією Держприкордонслужби, вантажні автомобілі Tatra славляться своєю високою прохідністю. Незалежна підвіска усіх коліс і запатентована хребтова рама є візитівкою марки. Недаремно ці автомобілі завоювали велику популярність у військових.

На осінній виставці "Зброя і безпека 2016" в Києві були представлені дві повноприводні вантажівки Tatra: армійське шасі T815 8х8 з системою завантаження типу мультиліфт і пожежна автоцистерна T815 4х4.

Пройшло кілька місяців і військову бортову вантажівку Tatra T815 узяли на ходові випробування й українські прикордонники. Їм надали багатоцільовий автомобіль T815-7l0R59 19 257 4×4.1R.

Двовісна повнопривідна машина має повну масу 19 т і розрахована на перевезення до 8,5 т вантажу. Автомобіль оснащується кабіною армійського типу, яка розрахована на приховане бронювання. Бортова платформа оснащена відкидними лавами для перевезення 16 бійців.

У рух всюдихід приводить турбодизель Cummins Євро 5 потужністю 345 л. с., з яким агрегатується автоматична 6-ступінчаста коробка передач Allison. Максимальна швидкість, яку розвиває всюдихід - 115 км/год.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтактіФейсбук та Твітері

Loading...
Loading...