У Хмельницькому учасники АТО можуть підлікуватись безкоштовно

Захисників кличуть перевірити і покращити своє здоров'я
У Хмельницькому учасники АТО можуть підлікуватись безкоштовно
У Хмельницькому учасники АТО можуть підлікуватись безкоштовно

З 23 травня стартує на Хмельниччині стартує місячник "Дні здоров’я" для демобілізованих учасників АТО, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Акція триватиме до 23 червня. Учасники АТО (демобілізовані) можуть звернутися в профілактично-лікувальні заклади області - це місцеві і районні поліклініки за місцем проживання.

У Хмельницькому це поліклініки №1, №2, №3, №4. Вся медична допомога безкоштовна: огляди, УЗД, лабораторні обстеження, лікування зубів, зубопротезування та інші.
"Безкоштовними медичними послугами можуть користувати лише демобілізовані учасники АТО, котрі мають посвідчення або довідку. Усі медичні працівники області повідомлені про місячник і надаватимуть необхідну допомогу та консультації", - розповідає працівниця госпіталю Ольга Шелепало.

Також захисники зможуть отримати направлення на реабілітацію. Детальну інформацію можна дізнатись за номером телефону 0-3822-2-25-08 (приймальний покій або довідка Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни).

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;

Loading...
Loading...