У Хмельницькому шахраї ошукали дитину і забрали коштовності

Дитина передала шахраям 5 золотих обручок та 2 ланцюжки з кулонами, аби врятувати з поліції батька
У Хмельницькому шахраї ошукали дитину і забрали коштовності
У Хмельницькому шахраї ошукали дитину і забрали коштовності

7-річна дитина стала жертвою цинічного злочину, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ГУ НП в області, дитина перебувала вдома сама, оскільки батьки в цей час були на роботі. На домашній телефон зателефонував невідомий чоловік і сказав хлопчику, що його тато зламав чийсь ноутбук і зараз знаходиться в поліції. Щоб "визволити" тата, хлопчику наказали винести з дому всі гроші та золото до машини, яка під’їде під будинок.

Грошей хлопчик не знайшов, натомість виніс шахраям усе золото, яке було вдома, — 5 золотих обручок та 2 ланцюжки з кулонами.

Батьки повернулись близько 15.00 години, тоді ж і зателефонували до поліції. На жаль, усе, що запам’ятав хлопчик, це те, що золото забирав "великий дядя на жовтій машині".

Наразі правоохоронці порушили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 "Шахрайство" Кримінального кодексу України та працюють над пошуками зловмисників.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;

Loading...
Loading...