Хмельницький

Сьогодні в Хмельницькій облраді знову обиратимуть заступників голови

Очільник ради озвучив прізвища своїх потенційних заступників

01 червня 2016, 08:17

Сьогодні в Хмельницькій облраді знову обиратимуть заступників голови

Загородний озвучив кандидатів на своїх заступників та анонсував зміни структури апарату, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Голова Хмельницької облради Михайло Загородний вже представив депутатським комісіям претендентів на посади заступників голови ради.

Першим замом він бачить керівника фракції “За конкретні справи” Неонілу Андрійчук. Просто ж заступником - голову фракції ВО “Батьківщина” Валеря Лескова.

“Обоє мають управлінський досвід, працювали на керівних посадах виконавчої влади та органів місцевого самоврядування”, – зазначає Загородний.

А ще обіцяє й зміни у структурі виконавчого апарату Хмельницької облради, які мають затвердити на позачерговій сесії, та говорить про відмову від ідеї введення третього заступника. Разом з тим пропонує ввести посади заступників керівника виконавчого апарату і керуючого справами апарату ради.

Ці крісла заповнюватимуться розпорядженням самого Загороднього. Очільник готовий запропонувати нові кадрові місця політичним фракціям ради, представники яких не висуваються на заступників голови ради.

Нагадаємо, що з минулого року голова Хмельницької облради Михайло Загородний не може провести через сесію своїх заступників.

Читайте також: У заступниках Загороднього може з'явитися "конкретна" Андрійчук

1 червня Загородньому знов спробують обрати заступників

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...