Славутську джерельну воду пити не радять

Джерельна вода у Славуті відповідає нормам, але пити її не бажано
Славутську джерельну воду  пити не радять
Славутську джерельну воду пити не радять

Фахівці хіміко-бактеріологічної лабораторії Славутського УВКГ провели відбір проб та лабораторні дослідження води з 12 природних джерел Славути, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Славутської міськради.

Вода з усіх джерел відповідає "Гігієнічним вимогам до води питної, призначеної для споживання людиною". 

Але, природні джерела не можуть систематично використовуватись населенням для питних потреб, оскільки вони не є джерелами централізованого водопостачання і відповідно не мають обслуговуючого персоналу.

Для таких джерел не встановлені зони санітарної охорони, в межах яких забороняється господарська діяльність.

Якість води з таких природних джерел має нестабільні показники, які залежать від багатьох факторів техногенного та природнього характеру (санітарно-хімічні та санітарно-мікробіологічні показники можуть коливатися інколи протягом одного тижня), що робить її непридатною для споживання людиною і може призвести до виникнення гострих кишкових інфекцій бактеріальної та вірусної етіології, ряду інфекційних захворювань.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;

Loading...
Loading...