Хмельницький

Славутський ліс на Закарпатській митниці затримали незаконно

Розпорядження голови Закарпатської ОДА, на підставі якого затримали деревину, втратило чинність

27 вересня 2016, 15:07

Славутський ліс на Закарпатській митниці затримали незаконно

Хмельницький окружний адмінсуд визнав протиправною бездіяльність Закарпатської митниці ДФС щодо затримки на станції перетину кордону Чоп чотирьох залізничних вагонів з паливними дровами ДП "Славутське лісове господарство", передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі судової  установи, затримання вагонів відбулося на підставі розпорядження голови Закарпатської ОДА від 13.05.2016 р. № 236 про заборону експорту деревини паливної у Закарпатській області довжиною більше 1 метра. Втім, як виявилося, розпорядження на момент затримання деревини вже втратило чинність.

Крім того, зважування деревини на митниці відбувалося з порушеннями. 

"Як відомо, відповідно до стандартів, відвантаження паливної деревини здійснюється в щільних метрах кубічних, - йдеться в повідомленні прес-служби. - Тоді як дана деревина зважувалася тоннами".

Протиправною діяльність Закарпатської митниці ДФС визнано судом і в тій частині, що деревина на момент початку зважування вже більше 60 днів перебувала в наполовину розвантажених вагонах при середній температурі повітря 25º С під відкритим небом, в результаті чого деревина всохла, а її вага зменшилася.

Відтак, позовні вимоги про визнання протиправною бездіяльність Закарпатської митниці ДФС  суд задовільнив у повній мірі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...