Хмельницький

Роботодавці Хмельниччини сплатили майже півтора мільярда єдиного соціального внеску

Такий підсумок господарювання за сім місяців поточного року

03 серпня 2016, 09:39

Роботодавці Хмельниччини сплатили майже півтора мільярда єдиного соціального внеску

На Хмельниччині сплата роботодавцями єдиного соціального внеску сягнула 1,5 мільярда гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

"До державних цільових фондів роботодавцями Хмельницької області спрямовано 1 мільярд 456,7 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, - інформують податківці. - Це становить 103,9 відсотка до планових надходжень."

"Сьогодні на Хмельниччині діє ефективний алгоритм захисту інтересів людей праці, до якого залучено органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. В його активі – погашення заборгованості із виплати заробітної плати, збільшення розмірів заробітної плати працюючим, оскільки зекономлені на зменшенні ставки ЄСВ кошти роботодавці можуть спрямувати на підвищення рівня соціального захисту робітників, а також легалізація трудової зайнятості. – розповідає керівник регіонального представництва Державної фіскальної служби Анатолій Марценюк. - Важливо, що сам процес бюджетної децентралізацію передусім передбачає дітінізацію прихованого від оподаткування сегменту економіки."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...