Перемога над лідером: ФК "Поділля" залишає зону вильоту

У рідних стінах хмельницькі футболісти перемогли одеський "Реал Фарму"

Перемога над лідером: ФК "Поділля" залиш…

Завдяки домашній перемозі з рахунком 3:0 над одеситами, ФК "Поділля" може "дихати" вільніше, адже підіймається з "розстрільної" 16-ої сходинки у турнірній таблиці на 14-ту, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ФК "Поділля".

Відтак, подоляни зробили ще один надважливий крок, аби залишитись у професійному футболі. Цінності розгромній перемозі додає і той факт, що "Реал Фарма" веде боротьбу за підвищення у класі, оскільки наразі йде четвертим.

Власне, гра одразу розпочалась із атак господарів і швидкого голу у ворота гостей. Вже на 5 хвилині матчу Олександр Чернецький після пасу Олександра Музичука ударом головою майже впритул відкрив рахунок у мачті.

За кілька хвилин Алішер Якубов міг подвоїти перевагу, одак, вийшовши віч-на-віч та перегравши голкіпера одеситів, не влучив у порожні ворота.

А на 34-ій хвилині відзначився знову Олександр Музичук, утім вже не у ролі асистента, а - голеадора, обігравши захисника та влучно пробившиу дальній кут.

За чотири хвилини найкращий гравець матчу Олександр Музичук зробив дубль. Отримавши передачу від власного воротаря, він залишив не у справ захисників одеситів та перекинув голкіпера.

По перерві гості згадали, що їм теж потрібна перемога, аби підвищитись у класі, і пішли вперед. Проте захисна лінія подолян стримала атаки одеситів, залишивши свої ворота "сухими", хоч часом пожежі і виникали у карному майданчику господарів.

А хмельницький клуб міг забити ще. Адже не ралізував пенальті Алішер Якубов, мали шанси і Макарченко з Колесниковим.

Відтак, ФК "Поділля" завдяки впевненій перемозі залишило зону вильоту та подарувало видовищний матч і свято власним вболівальникам.

Після гри головний тренер господарів Аркадій Баталов підсумував, що всі хлопці - молодці, та нарешті повірили у себе, а місто має хорошу команду.

Свій прийдешній поєдинок "Поділля" зіграє на виїзді вже у суботу 27 травня проти "Енергії" із Нової Каховки.

Хоч хмельницькі футболісти і можуть "дихати" вільніше завдяки перемозі, однак втрачати концентрацію не варто, адже відрив від зони вильоту скаладає лише два очки.

Нагадаємо, у минулому турі хмельничани на виїзді поступились "Тепловику-Прикарпаття" з Івано-Франківська.